Сьогодні знайти зразок резюме – не проблема. Проте у різноманітті порад щодо правильного його складання людина може заплутатися. Тож, перед початком написання, варто пам’ятати декілька простих правил, що допоможуть вам не тільки «не перевантажити» інформацією роботодавця, але й вигідно презентувати себе, як професіонала та особистість.

По-перше, намагайтеся, аби обсяги вашого резюме були у межах однієї електронної сторінки. Розповідаючи про свій професійний досвід, краще згадувати від трьох до п’яти останніх місць роботи, або ті посади, що відповідають напрямку вакансії, на яку ви претендуєте.

Зразок резюме, який ви відправите, має бути складений з урахуванням специфіки роботи. Не варто перераховувати усі попередні місця праці, адже це зіграє не на вашу користь. Конкретика, що стосується вакансії, діловий стиль надання інформації та ваша переконливість у тому, що ви дійсно будете корисні компанії – ось основні постулати, що зроблять ваше резюме професійним, індивідуальним та інформативним.

Щодо фото, то краще його додати до документа. Це вирізнятиме ваше резюме на фоні інших. Психологи стверджують, що будь-яка людина, краще сприймає такий опис професійного життя, маючи перед очима зображення кандидата.

Відділ організації профорієнтації Волинського ОЦЗ