оп

  Нещодавно в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся черговий інформаційно-консультаційний семінар з орієнтації на військову службу в Збройних силах України за участю військового комісара Турійського районного військового комісаріату Антона Нестеренка.

  Учасники семінару отримали детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів із громадянами та військовослужбовцями, які служитимуть за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу Збройних сил України. Щодо розширення можливостей кандидатів у виборі термінів контрактів (у тому числі короткостроковий контракт). Відвідувачів ознайомили з переліком вакантних посад для укомплектування військових частин, грошовим забезпеченням, соціальним пакетом, додатковими стимулами, можливістю отримати вищу освіту заочно у вищих військових навчальних закладах без відриву від служби, контактними телефонами військових комісаріатів Волинської області.

  Зустрічі щодо укомплектування вакансій у Збройних силах України започатковано з січня 2016 року. За цей час на проходження військової служби за контрактом погодились 65 осіб, більшість з них проходять військову службу за контрактом досі.

  У філії облаштовано робоче місце для представника військкомату та інформаційний куточок. У військкоматі розміщено стенд центру зайнятості, на якому постійно оновлюються інформаційні матеріали. Постійно ведеться  інформаційно-роз’яснювальна робота щодо популяризації військової служби за контрактом безпосередньо під час прийому фахівцями відділу надання соціальних послуг та під час виїзних прийомів у сільські та селищні ради.

Турійська районна філія Волинського ОЦЗ