Ринок праці на те й зветься «ринком», що підпорядковується усім його законам та змінам і змушений швидко адаптуватися під сучасний світ. Це пов’язано з тим, що постійно відбувається якісна і кількісна зміна потреб роботодавців у тих чи інших працівниках. І колись популярні професії стають незатребуваними сьогодні.

  Для осіб старше за 50 років у Луцькому міському центрі зайнятості провели інформаційний семінар, на який запросили представника Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області.

  Присутні зауважили, що небажання роботодавців розглядати на посади кандидатів старшого віку часто не обґрунтоване і підтримується міфами. Фахівець служби зайнятості обговорила з учасниками заходу переваги таких працівників, а це – бажання зробити світ кращим, на противагу молодшим спеціалістам, котрі концентруються на фінансах та кар’єрі; професійна мудрість, лояльність до роботодавця, надійність, витримка, здатність знаходити спільну мову з іншими, співчуття. Далекоглядні роботодавці здатні оцінити переваги працівників із більшим життєвим досвідом.

  Під час спілкування фахівець Пенсійного фонду розповіла про основні аспекти законодавства, акцентувала на порядку отримання виписки про доходи із системи персоніфікованого обліку, наголосила, що завчасне звернення до управління з документами для її призначення допоможе зменшити терміни отримання грошових виплат.

  Присутні на семінарі дійшли висновку, що процес праці повинен приносити почуття задоволення, духовного й емоційного комфорту.

Луцький МЦЗ