Для уникнення порушень у сфері законодавства про працю, для роботодавців міста у Луцькому міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Безпека та гігієна праці, підбір та соціальні гарантії працівників».

У заході, крім 30 роботодавців, взяли участь представники управління держпраці у Волинській області – заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Наталія Ганя, начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Шеремета, начальник відділу з питань експертизи умов праці Валентина Воробей. Розглянули та обговорили наступні питання: охорона та гігієна праці; порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці; пільги та компенсації за роботу у важких і шкідливих умовах праці; відповідальність за порушення законодавства про працю; особливості здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Крім того, роботодавцям ще раз нагадали про інструменти служби зайнятості щодо підбору персоналу, ознайомили з роботою сектору рекрутингу, який діє в Луцькому міському центрі зайнятості.

Учасники заходу отримали відповіді на питання, що їх цікавили.

Луцький МЦЗ