Студенти Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 9 жовтня завітали на День відкритих дверей до Луцького міського центру зайнятості.

  Для майбутніх бухгалтерів провели екскурсію Луцьким міським центром зайнятості, надали інформацію щодо способів та можливостей пошуку роботи, ознайомили з  пропозиціями праці у Луцьку та за його межами, з паспортами підприємств міста та актуальними вакансіями.

  Студенти дізналися, що існує конкуренція між претендентами на вакантні місця, а правильно складене резюме – перший крок до працевлаштування. Студенти, отримавши корисні поради щодо написання резюме та переглянувши освітній серіал «Пошук роботи», спробували у Луцькому міському центрі зайнятості скласти своє перше резюме.

  Ринок праці розвивається настільки динамічно, що мати вузькопрофільні професійні навички недостатньо, потрібен універсальний набір додаткових знань, вмінь та навичок, які стануть в пригоді практично у всіх сферах діяльності. До таких вмінь належать навички грамотного та приємного спілкування, підвищення продуктивності праці, гнучкість,  знання комп’ютера та оргтехніки, знання іноземних мов, комунікабельність, трудова етика. Студентам наголошено, що все це необхідно розвивати для того, щоб бути затребуваним на ринку праці.

Ю. Харічкова,  начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького МЦЗ