оп

  Нещодавно в Іваничівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця – Іваничівського районного військового комісаріату.

  Присутніх ознайомили із основними завданнями й роботою служби зайнятості щодо допомоги у працевлаштуванні шукачів роботи та укомплектування військових частин кваліфікованими військовими.

  Головний спеціаліст відділення укомплектування Ігор Вишневський презентував вакансії, які підлягають комплектуванню за контрактом у військових частинах західного регіону. А також ознайомив з професією військового. Детально зупинився на вимогах до кандидатів, які претендують на службу за контрактом на їх матеріальному забезпеченні.

  Майор Володимир Лойко розповів про умови вступу на службу за контрактом у деталях проінформував присутніх про державне забезпечення, можливість зробити військову кар’єру.

  Присутні отримали вичерпні відповіді на численні запитання, інформаційні матеріали та контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.

Іваничівська районна філія Волинського ОЦЗ