18 квітня, у «Центрі студентського зообізнесу» при Рожищенському коледжі ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького відбулася презентація кращих представників сільськогосподарської галузі Волині, на підприємствах яких можна пройти виробничу переддипломну практику.  

Презентував  підприємства Волині  провідний  фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ярослав Гулавський, який ознайомив присутніх зі становленням,  специфікою компанії, умовами праці, рівнем заробітної плати та додатковими соціальними гарантіями.   

Особливо цікавим та взаємно корисним було те, що студенти ділилися враженнями як про різні підходи до роботи, так і про презентовані господарства, у яких  практикували.

Він також розповів студентам про роботу та завдання служби зайнятості,  продемонстрував корисні поради для визначення критеріїв пошуку вакансій та  роботи, реальної оцінки своїх здібностей, можливостей, підготовки резюме. Визначивши ці складові, вдасться правильно зорієнтуватися на ринку праці.

 

Я. Гулавський, провідний  фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості