Президенти шкіл міста Луцька 2 березня завітали до Луцького міського центру зайнятості для ознайомлення зі спектром профорієнтаційних послуг та електронними сервісами служби зайнятості, які допомагають школярам обрати майбутню професію.

Під час профорієнтаційної зустрічі лідери шкіл переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики з прикладами того, як їх однолітки обирають собі професії. Школярів ознайомили з сучасними тенденціями ринку праці та основними передумовами успішної кар’єри, дізналися про формулу правильного вибору професії та класифікації професій за предметом чи характером праці.

Учасникам зустрічі розповіли про стрімкий розвиток техніки й технологій, що зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності та трансформацію існуючих. У результаті потреба у нових професіоналах усе більше зростає: одні професії зникають, інші – народжуються. Вже сьогодні функціонують магазини без касирів, автомобілі без водіїв, з’явились нові технології створення, розміщення, передавання та зберігання інформації (хмарні технології, віртуальна реальність), мови програмування.

З президентами шкіл міста Луцька обговорили шляхи співпраці щодо професійної орієнтації учнівської молоді. Варто нагадати, що співпраця з закладами освіти та Луцьким міським центром зайнятості налагоджена. В рамках такої роботи фахівці систематично організовують профорієнтаційні уроки та інформаційні зустрічі зі школярами, батьками та педагогами шкіл міста Луцька.

Луцький міський центр зайнятості