Днями фахівці Іваничівського районного центру зайнятості організували захід для школярів 9-го класу Іваничівської школи I-III ст №2. Активна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю сприяє всебічному пізнанню «Світу професій», головне – орієнтування на правильний вибір професійного шляху.

Народна мудрість каже: «Щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому». Вибір професійного майбутнього – це справа не одного дня. Профорієнтатор центру зайнятості Алла Мадяр наголосила, що професійне майбутнє залежить саме від школярів. Також ознайомила з категоріями, на які поділяють всі професії, залежно від типу взаємин людини і об’єкта дії: «Людина-художній образ», «Людина-природа», «Людина-техніка», «Людина-людина», «Людина-знакова система».  

Під час пізнавальної екскурсія на приватне підприємство ПП Шелест із виготовлення меблів учнівська молодь ознайомилася з такими професіями: менеджер, продавець, столяр, верстатник деревообробних верстатів, складальник виробів з деревини, швачка, налагоджувальник деревообробного устаткування, водій автотранспортних засобів та інші, які задіяні в організації та реалізації виробничого процесу. Доволі довгий шлях повинен пройти матеріал, аби споживач був задоволений та отримав бажаний результат. Майстри цеху із радістю продемонстрували дітям процес створення меблів. Тепер кожен з них чітко уявляє робочий день працівника, як саме обробляється деревина, роботу з  автоматизованими верстатами, актуальність тої чи іншої професії.

Бути обізнаними, цікавитись ринком праці, виробничими процесами, користуватися  «Барометром професій » - це шлях до свідомого вибору професійного майбутнього. Саме такі заходи сприяють всебічному пізнанню світу професій.

   

 

 

 

 

 

 

 

Іваничівський РЦЗ