Споконвіку в суспільстві панували певні погляди, смаки, художнє уявлення про одяг. І все це пов’язане із професією швачки. Є люди, від яких залежить, який у нас зовнішній вигляд, як нас сприйматимуть навколишні. А шиє одяг людина з професією швачка. Навіть можливість пошити для себе або своїх домашніх будь-яку вподобану річ – це теж перевага цієї професії.

  Стати майстрами своєї справи та здобути професію швачки вирішили й семеро безробітних Луцького міського центру зайнятості. Шукачі свідомо обрали професію, адже направленню на навчання передувала тривала профорієнтаційна робота. Кожна майбутня швачка відвідала семінар «Оволодій новою професією» та пройшла тестування для визначення схильностей до цієї професії.  Для того, щоб безробітні ознайомилися з особливостями роботи за обраним фахом, спеціалісти Луцького міського центру зайнятості організували презентацію роботодавця та професіографічну екскурсію на ТОВ «Елен груп». Під час відвідин підприємства майбутні слухачі побачили умови праці, обладнання та технологічний процес виготовлення одягу на швейному виробництві.

   9 листопада 2018 року спеціалісти Луцького міського центру зайнятості зустрілися з безробітними, які навчаються за професією швачка в Технічному коледжі Луцького національного технічного університету. Хоча навчання триває лише три тижні, слухачі отримують не тільки теоретичні знання, але вже перейшли до виконання початкових практичних завдань. Оволодіння навичками швейної справи їм дуже подобається. Таким процесом організації навчання майбутні швачки дуже задоволені.

   Маємо надію, що вже в березні 2019 року підприємства Луцька поповняться новими високопрофесійними працівниками.

Луцький МЦЗ