За направлення Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості впродовж січня-вересня цьогоріч проходили професійне навчання 122 шукача роботи, з них шляхом стажування – 24 особи. Стажування – це різновид підвищення кваліфікації робітників і фахівців задля відновлення професійних навичок, набуття практичних умінь щодо виконання обов'язків на посаді, на яку претендує особа.

  Програми стажування погоджують та розробляють спільно з роботодавцями, які після підвищення кваліфікації беруть претендента на роботу. Фахівці філії систематично проводять контроль за дотриманням умов проходження стажування на робочому місці, надають консультації та інформують про нові послуги служби зайнятості.

  Іваничівська районна філія тісно співпрацює з роботодавцями у цьому напрямку. Такий різновид навчання як стажування має низку переваг, адже особи, які тривалий час не працювали, можуть відновити та удосконалити свої знання, набути досвіду практичної роботи, адаптуватися до трудового технологічного ритму, а також зарекомендувати себе й отримати робоче місце. Також в цей період відбувається психологічна підтримка безробітного, людина починає відчувати себе потрібною суспільству, що також є вагомим чинником для зростання самооцінки та можливості якнайкращої професійної самореалізації особистості й швидкого повернення до трудових відносин.

  Нині стажування за направленням Іваничівської районної філії Волинського ОЦЗ проходять: Алла Причепа у ПП Тетяни Матушевської; Світлана Редька у ПП Мирослави Пікути; Сергій Павлюк, Василь Марчук та Степан Дмитрук у ТОВ «Аванті-Девелопмент».

Іваничівська районна філія Волинського ОЦЗ