Здобути спеціальність захисника держави, гідну заробітну плату й стабільне майбутнє – забезпечує військова служба за контрактом. Це почесна й відповідальна місія, за виконання якої беруться справжні патріоти України.

  На семінар, який відбувся у Луцькому міському центрі зайнятості з орієнтації на службу в Збройних силах України, запросили представника Луцького об’єднаного міського військового комісаріату. Присутній офіцер інформував безробітних, що війська регулярно поповнюють випускники вишів, профтехучилищ і звертаються особи різних категорій громадян, які шукають своє призначення у житті. Мінімальний термін проходження контрактної служби становить три роки, максимальний – до п’яти років.

   Основними вимогами під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є:

  •  стан здоров’я, придатність до військової служби за медичними показниками та показниками профвідбору;
  •  фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата на військову службу;
  •  мотивація до військової служби.

   На службу за контрактом до військових частин здійснюється набір по всій території України, а також є можливість готувати абітурієнтів для вступу до військових навчальних закладів.

  За детальною інформацією, що стосується проходження військової служби за контрактом, присутнім рекомендували звертатися за адресою: м. Луцьк, вул. Теремнівська, 85-а.

Луцький МЦЗ