Резюме – це короткий перелік досвіду роботи, освіти, професійних знань. Правильно складене резюме відразу розповість спеціалісту з підбору персоналу, чи відповідає кандидатура поданій вакансії. Саме тому вкрай важливо, аби резюме було коректно викладене.

З метою навчання технології пошуку роботи, навичкам самопрезентації та самореалізації молоді на ринку праці, упродовж першого кварталу 2018 року, провідні фахівці з профорієнтації Ковельського міськрайонного центру зайнятості проводили у Центрі Кар’єри при Ковельському професійно-економічному коледжі семінари з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме» для студентів випускних курсів. Молодь одержала інформацію про новітні сучасні послуги служби зайнятості: запис відеорезюме, відеовакансій, проведення он-лайн співбесіду з роботодавцем. Декілька осіб виявили бажання записати відеорезюме, розмістити їх у соціальних мережах та розіслати на електронні адреси роботодавців.

Для підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, на базі Ковельського центру зайнятості, формується банк резюме та відеорезюме студентів, за допомогою яких вони зможуть презентувати свої вміння, знання, а роботодавці обрати необхідних фахівців.

Ольга Андрійчук, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних  Ковельського МРЦЗ