В рамках профорієнтаційного  квесту  «Твій вибір» фахівці Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості взяли участь у черговому  заході, який відбувся у приміщені бібліотеки-філії №3 НЦБС селища Благодатне.

  Завідувач бібліотеки Лариса Боратинець ініціювала мотиваційний діалог з учнями на тему: «Що впливає на вибір професії?», зазначивши, що вибір професії – це важливий крок.

  Фахівець із профорієнтації Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості ознайомила з послугами служби зайнятості для молоді,  актуальними у регіоні професіями та спеціальностями. За допомогою анкетування учні дізналися про власні мотиви вибору професії.

  Представники ДНЗ «Нововолинського центру професійно-технічної освіти»  ознайомили школярів з переліком професій, за якими здійснюється підготовка спеціалістів, умовами прийому, перевагами навчання, організацією дозвілля та матеріально-технічною  базою закладу.

  Як результат, учні отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.

О. Самолюк, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних  Нововолинської міської філії Волинського ОЦЗ