26 січня в рамках профорієнтаційного квесту «Твій вибір!» для учнів випускних класів Комунального опорного закладу «Загальноосвітня школа» І-ІІІ ступенів села Купичів відбувся профорієнтаційний урок «Чи знаєте ви, що?». Метою заходу було виявлення і формування правильної мотивації випускників до вибору професії, сприяння розвитку їх пізнавальної активності, самостійності, визначення схильностей та здібностей до певних видів діяльності стимулювання до самопізнання, надання молоді всебічної та актуальної інформації про професії, що користуються попитом на ринку праці.

Основний акцент фахівці Турійського районного центру зайнятості зробили на виборі учнями робітничих професій. Хлопців та дівчат поінформували про важливу роль робітничих професій, оскільки сучасний ринок праці характеризується стабільним попитом на робітника-професіонала. Популяризація робітничих професій – один із засобів подолання проблем масового безробіття та заповнення вакансій кваліфікованих робітників на ринку праці. Обрана професія повинна давати реальні можливості для професійного розвитку людини.

Учням роздали інформаційно-роз’яснювальні матеріали, які допоможуть випускникам зорієнтуватись у світі професій та вибрати саме свою, для належного  розвитку особистості, вияву повної міри своїх здібностей, що дає змогу посісти своє місце в суспільстві, якнайефективніше застосувати свої знання, уміння та навички. Для визначення власних схильностей та здібностей до певних видів діяльності охочі мали змогу пройти тестування.

 

 

 

 

 

 

 

О.Музика, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Турійського РЦЗ