Кожен із нас свого часу опинявся перед нелегким вибором професії та власної зайнятості. Однак, школярі ще не чітко знають, чим би хотіли займатися у майбутньому. Для Ольги Березовської цей вибір у житті став чи не найскладнішим, адже вона розуміла: від нього залежить її  майбутнє. Стільки цікавих і потрібних професій. Як же зробити вибір, щоб потім про це не шкодувати?

Вивчивши попит на спеціальності, порадившись із батьками, Ольга Березовська  вирішила, що хоче зробити практичний вибір, як кажуть: «Краще синиця в руках, ніж журавель у небі». Так і сталося: у 2017-му закінчила Ірпінський університет державної фіскальної служби України та освоїла спеціальність «Економіка підприємства» отримавши кваліфікацію бакалавра з економіки підприємства.

Одним із завдань служби зайнятості є надання послуг випускникам вищих та професійно-технічних навчальних закладів, адже їх зараховують до соціально-вразливої категорії молоді. У ній опинилась і Ольга Березовська. Хоча здобута професія – досить актуальна на ринку праці, але молодий вік та відсутність досвіду перешкоджали працевлаштуванню. Тож, невдовзі, дівчина звернулася за допомогою до Ковельського міськрайонного центру зайнятості. Спеціаліст активно сприяла у підборі потрібних вакансій і результат не забарився. Ольга Юріївна працевлаштована на перше робоче місце, попередньо попрацювавши там на тимчасових роботах. Дівчина завжди мріяла знайти роботу за здобутою професією і зараз із задоволенням працює у приватного підприємця Тетяни Хилюк на посаді бухгалтера.

Тетяна Олександрівна задоволена роботою Ольги, бо  побачила, що дівчина уважна, завзята, володіє математичним складом розуму, а здобуті знання в університеті вміє застосовувати  на практиці. Тож бажаємо, пані Ользі підвищити свій рівень і стати головним бухгалтером.

Наталія Ключук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Ковельського МРЦЗ