В рамках проекту «Школа безпеки та порядку» в Іваничівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся захід для шукачів роботи з питань змін до порядку призначення житлових субсидій. До участі в семінарі запросили Валерія Роду, начальника відділу грошових виплат та компенсацій Управління соціального захисту населення Іваничівської райдержадміністрації.

 Пан Валерій наголосив, що саме єдиним механізмом соціального захисту в умовах різкого підвищення цін на житлово-комунальні послуги залишається програма житлових субсидій. Відповідно до законодавства України, право на отримання державної субсидії мають сім’ї, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг перевищують розмір обов’язкового відсотка платежу. Сума якого для кожного домогосподарства визначається індивідуально і залежить від сукупного доходу сім’ї.

  Під час заходу учасники отримали роз’яснення щодо нових правил та змін. А також дізналися, на які послуги і в якому обсязі поширюється субсидія, яким чином її отримати та які документи необхідно надати. Шукачі роботи отримали інформацію про термін. на який призначається, як розраховується розмір та про які зміни в сім’ї обов’язково повідомити соціальну службу. 

   Учасники заходу мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на всі запитання.

А. Мадяр, провідний профорієнтатор відділу надання соціальних послуг Іваничівської районної філії  Волинського ОЦЗ