Збройні сили України пропонують роботу напосади рядового, сержантського та офіцерського складу. Представник військової частини А2802 36-ї окремої бригади морської піхоти контр-адмірала Михайла Білинського завітав на семінар із орієнтації на службу в Збройних силах України. Сержант Р. Синицький ознайомив із наявністю вільних посад у бригаді, розповів історію створення бригади. Дізналися присутні, що бригада була сформована з числа вірних присязі військових, переформуванням частини 36-ї окремої бригади берегової оборони, яка вийшла з Криму. До неї увійшли й інші окремі батальйони морської піхоти.

Обговорили з присутніми порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом в бригади морської піхоти, переваги служби, які необхідно надати документи, специфіку пропонованої роботи, соціально-правовий захист військовослужбовців та перспективи росту. Дізналися слухачі, що підрозділи бригади беруть активну участь у заходах міжнародного співробітництва, проведення міжнародних навчань, виконують завдання з охорони та оборони важливих об'єктів.

Більше інформації, що стосується проходження військової служби за контрактом, присутнім рекомендували звертатися за адресою: місто Луцьк, вул. Теремнівська, 85-А.

Луцький МЦЗ