Фахівці Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості та військові під час семінару орієнтували на службу в Збройних силах України.

На початку зустрічі фахівці філії ознайомили присутніх з ситуацією на ринку праці та послугами служби, зазначивши, що нині багато пропозицій із працевлаштування надають саме військові частини. 

 Презентуючи фах «військовослужбовець за контрактом», фахівець Маневицького районного військового комісаріату Олег Морозюк розповів про умови прийняття на військову службу за контрактом, професії, які користуються попитом у військових частинах, соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи службового росту, порядок проходження військової служби та грошове забезпечення.

Учасники заходу дізналися, що військовослужбовцям гарантують: житлове забезпечення, пільги їм та членам їхніх сімей, стабільна заробітна плата, охорона здоров'я, достойне пенсійне забезпечення.

Усі отримали буклети, листівки тощо. Під час таких інформаційних масових заходів вдається поєднати інтереси роботодавців та населення, а також підвищити обізнаність громадян щодо комплексу соціальних послуг, які надає служба зайнятості.

А. Зеленко, заступник директора-начальник  відділу надання соціальних послуг Маневицької районної філії Волинського ОЦЗ