Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України провели в Луцькому міському центрі зайнятості за участі представників Луцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Присутнім надали інформацію щодо основних посад військових частин, які укомплектовують військовослужбовцями військової служби за контрактом. Обговорили переваги й перспективи проходження військової служби: грошове забезпечення та соціальний пакет; додаткові пільги під час служби за контрактом; можливості отримати вищу освіту у вищих військових навчальних закладах.

Фахівець центру зайнятості розповіла про стан ринку праці, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості. Зазначила, що  сьогодні служба в Збройних силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування з достойним рівнем оплати праці. 

Особи, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, можуть звертатися до Луцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки: м. Луцьк, вул. Теремнівська, 85.                                            

Луцький міський центр зайнятості