Центри кар‘єри створено задля формування активної позиції молоді на ринку праці, навчання технології пошуку роботи та навичкам самопрезентації. Для студентів Торчинського професійного ліцею на базі центру кар‘єри  відбувся семінар на тему: «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме».

  Учасників семінару ознайомили з основними вимогами правильного написання резюме, його видами та структурою. Студенти вчилися аналізувати типові помилки при його написанні, а також могли скласти власне резюме, яке стане чудовим способом показати себе роботодавцю і глибше розкритися, свій досвід, навички, інтереси та вміння.

  Фахівець з профорієнтації Мар‘яна Шелест розповіла присутнім, що таке відеорезюме. На відміну від стандартного резюме, такий інноваційний підхід дозволяє доповнити звичайне резюме емоціями, характером та показати самого претендента, а не тільки його освіту та досвід.

  Сучасний ринок праці вимагає нових підходів та інструментів у пошуках роботи, тому основне бажання фахівців центру зайнятості – допомогти кожному учаснику оволодіти ефективними прийомами пошуку підходящої для нього роботи в найкоротші терміни.

Луцька районна філія ВОЦЗ