Під таким девізом працівники Турійського районного центру зайнятості відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Кульчин. Інформація, яку донесли школярам директор центру зайнятості Олександр Швець та заступник директора Наталія Лучук, носила профінформаційних характер та спонукала майбутніх випускників до обґрунтованого вибору професії, з виваженим аналізом ринку праці та власних вмінь, знань і навичок.

  Дехто з учнів уже вирішив, ким хоче стати і впевнено крокує до поставленої мети, опановуючи відповідні навчальні дисципліни, але більшість ще в активному пошуку своєї життєвої стежки. Служба зайнятості не є основним консультаційним джерелом для правильного вибору, бо є ще батьки, друзі, певні життєві обставини, але обмежити школярів в наданні потрібної і корисної інформації було б не правильно. Тому і відбуваються такі щотижневі візити до шкіл району. Адже вступна кампанія не за горами.

  Фахівці підготували цікаві й пізнавальні матеріали для використання на уроках основ вибору професії та передані вчителям, надані диски з профдіагностичним тестуванням, зразки написання резюме, ознайомлено учнів з переліком центрів професійно-технічної освіти,  в яких можна здобути спеціальність за сприяння служби зайнятості.  

  Також на виконання Доручення голови обласної державної адміністрації від 15 грудня 2017 року №7911/17/2-17 щодо сприяння набору на військову службу за контрактом у підрозділи Державної прикордонної служби України, випускникам одинадцятих класів надали інформаційні матеріали та проконсультували щодо умов участі у конкурсі «Стань новим обличчям кордону» на службу за контрактом у межах Волинської та Рівненської областей. Розповіли про можливості здобуття відповідної освіти у навчальних закладах Державної прикордонної служби України.

  В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» перед школярами з повчальною лекцією виступила Анна Сидько, начальник Турійського відділу бюро правової допомоги. Вона поінформувала присутніх про небезпеки бездумного користування Інтернетом. Застерегла підлітків від надмірного і необдуманого оприлюднення особистих даних в соцмережах, наголосила на обережній та етичній поведінці при спілкуванні з невідомими користувачами, що можуть нав’язливо пропонувати дружбу підліткам, які є найбільш вразливою і ще несформованою категорією користувачів світової мережі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Турійський РЦЗ