В. о. директора Горохівської районної філії Людмила Цимбалюк спільно з представником національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Іриною Вишневською в рамках ІІІ етапу квесту «Твій вибір» провели спільний захід на тему: «Стань новим обличчям кордону».

  Метою заходу було сформувати в учнів уявлення про свідомий вибір професії та життєвого шляху. Фахівці ознайомили із навчальним закладом Хмельницької академії Державної прикордонної служби України (ДПСУ), професіями, що можна здобути в закладі, та правилами вступу.

  Ірина Вишневська надала інформацію щодо вступу в Національну академію Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького (м. Хмельницький). Розповіла, що академія готує офіцерів за бюджетною формою навчання для Державної прикордонної служби України за наступними напрямами:

  •  «Філологія»;
  •  «Правознавство»;
  •  «Правоохоронна діяльність»;
  •  «Автомобільний транспорт»;
  •  «Охорона та захист державного кордону».

  Термін навчання – 4 роки. Випускники отримують кваліфікацію бакалавр. В подальшому за бажанням отримують кваліфікацію спеціаліст, це ще 1 рік навчання. Випускників забезпечують місцем служби в органах охорони державного кордону ДПСУ. Випускникам академії присвоюють офіцерське військове звання «лейтенант». Згідно із Законом України «Про освіту», видається диплом державного зразка про здобуття вищої освіти за відповідним напрямом підготовки (спеціальністю).

  До академії приймається цивільна молодь (чоловіки та жінки) віком від 17 до 21 року, у тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Горохівська районна філія Волинського ОЦЗ