Днями заступник начальника відділу надання соціальних послуг Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юлія Дроган в рамках квесту «Твій вибір» провела профорієнтаційні уроки для 36 учнів 8-11 класів ЗОШ І-ІІ ст. с. Ощів та ЗОШ І-ІІІ ст. с. Звиняче Горохівського району.

Під час заходу школярів ознайомили зі світом професій, зокрема, з тими, що користуються попитом на ринку праці, інформацією про можливість здобуття робітничих професій у різних навчальних закладах та послуги, які надає служба зайнятості молоді.

Старшокласники дізналися багато корисної інформації, про те, як правильно вибрати професію та уникнути помилок, застосовуючи формулу «Хочу – Можу – Треба». Розглянули ринок праці та реалії сьогодення, а також ознайомились із професіями майбутнього. Школярі з цікавістю взяли участь в профдіагностичному опитуванні щодо схильності до певних типів трудової діяльності за тестовими методиками Є. Клімова та заповнили анкети на тему: «Чи знаєте Ви, що…».

Учні із цікавістю сприйняли інформацію, адже не за горами випускний, вибір навчального закладу, складання ЗНО і початок дорослого життя, де робота – важливий аспект успішності.

 

 

 

Горохівська районна філія Волинського ОЦЗ