Нещодавно в Рожищенській районній філії Волинського обласного центру зайнятості з нагоди Всеукраїнського дня боротьби з торгівлею людьми та задля підвищення обізнаності безробітних щодо безпечної міграції відбувся інформаційний семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». 

  Спікером семінару був психолог Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анастасії Александрович.

  Провідний юрисконсульт Рожищенської районної філії Світлана Макарчук ознайомила присутніх з основними шляхами пошуку роботи, активними заходами служби зайнятості щодо сприяння легальному працевлаштуванню та наголосила на тому, як подбати про власну безпеку при працевлаштуванні за кордоном, що потрібно мати для легальної роботи, пам’ятати про дипломатичні представництва, що здійснюють підтримку громадян України за кордоном.

  Анастасія Александрович інформувала про найпоширеніші міфи щодо торгівлі людьми та навела приклади із життя громадян, які через свою довірливість та брак інформації опинились в ситуації трафікінгу.

  Учасники семінару отримали корисну інформацію та поради для легального працевлаштування як в Україні, так і за кордоном, а також пам’ятки для осіб, які виїжджають за кордон.

Рожищенська районна філія Волинського ОЦЗ