У рамках діяльності Центру розвитку підприємництва 26 квітня у Нововолинському навчально-науковому інституті економіки та менеджменту ТНЕУ відбулася зустріч фахівців Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості зі студентами 2-3 курсів спеціальності «фінанси і кредит».

 Фахівці служби ознайомили студентів правилами підготовки до співбесіди чи скайп-співбесіди, розглянули питання, якими найчастіше оперують роботодавці, оволоділи прийомами самопрезентації.

  Окрім того, молодь дізналася про нові підходи та форми роботи служби зайнятості, зокрема, функціонування електронних сервісів, створення та використання відеорезюме, проведення онлайн-співбесід претендентів із представниками підприємств. Студентам надали інформацію щодо механізмів пошуку роботи, особливостей сучасного ринку праці.

 Учасників заходу ознайомили з основними завданнями Центру розвитку підприємництва, можливістю отримати індивідуальні та групові консультації у сфері бізнесу, пройти психологічне тестування. За бажання – можна взяти участь у тренінгах, ділових іграх, аби виявити та розвинути здібності до підприємницької діяльності.

Нововолинська міська філія Волинського ОЦЗ