У ДПТНЗ Луцькому вищому професійному училищі будівництва та архітектури фахівці служби зайнятості організували зустріч студентів із Олегом Бурдейним, начальником відділення з добору у Волинській області Державної прикордонної служби України. Молодь здобуває професією  маляр, лицювальник-плиточник. Під час розмови слухачі отримали інформацію про працевлаштування, можливості навчання та переваги проходження військової служби за контрактом безпосередньо у Луцькому прикордонному загоні.

 Заступник директора Луцького міського центру зайнятості Ірина Гурська привітала учнів з початком навчального року, ознайомила з вакансіями міста Луцька. Пані Ірина наголосила, що професії будівельної галузі сьогодні користуються попитом на ринку праці.

  Військовослужбовець зауважив, що потреба в працівниках прикордонної служби, – велика. Саме для молоді є багато переваг у разі контрактної служби: соціальні гарантії, пільги військовослужбовцям, грошове забезпечення. Присутніх детально ознайомив із можливостями навчання у спеціалізованих навчальних закладах. Цікавою для хлопців була інформація про інновації в Державній прикордонній службі України, новий пілотний проект «Нове обличчя кордону».

 Після закінчення зустрічі учасники обговорили можливості працевлаштування молодих людей та важливість вдалого професійного вибору.

Ж. Хаймик, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних  Луцького МЦЗ