оп

   В рамках діяльності «Центру кар’єри» у Любешівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар-тренінг для студентів Любешівського технічного коледжу Луцького ЛНТУ.

  На початку тренінгу учасників поінформували про послуги служби зайнятості, перспективи працевлаштування, можливість проходження тестування на визначення власних здібностей та особистісних якостей, які знадобляться при виході на ринок праці, представили онлайн-платформу для пошуку роботи й набуття додаткових компетенцій. 

  Провідний фахівець із профорієнтації Тетяна Мартинчук закцентувала увагу присутніх на правилах складання резюме, а також дала рекомендації з питань планування поведінки, яка допоможе у досягненні поставленої професійної мети.  Важливою темою в обговоренні було й питання допомоги у працевлаштуванні молоді за робітничими професіями після закінчення навчання та законодавчі аспекти зайнятості випускників професійно-технічних навчальних закладів, поради щодо ефективного пошуку роботи.

  Під час тренінгу студенти намагалися скласти розповідь про типовий робочий день людини тієї професії, яку вони здобувають. Інформацію профорієнтатора вдало доповнили цікаві тематичні відеоролики та психологічні рухливі вправи.

  Наприкінці зустрічі студентам запропонували самостійно написати оголошення «Шукаю роботу», аби відпрацювати навички, які допоможуть у майб

утньому реалізувати себе у своїй професії.