6 листопада у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості рамках діяльності Центру кар’єрного зростання «Профі» відбувся День відкритих дверей для учнів Володимир-Волинського вищого професійного училища.

  Фахівці служби зайнятості ознайомили учнів з основними напрямками роботи філії, надали інформацію про ситуацію на ринку праці. Поінформували про особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці. Дізналися учні й про можливість здобути фах у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Також повідомили про можливість участі в оплачуваних громадських й інших роботах тимчасового характеру та започаткування власної справи.

  Окрім цього, учнів ознайомили з інформацією про роботу профінформаційного сектору, про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування та з довідником професійно-технічних і вищих навчальних закладів області. 

  Профорієнтаційне тестування на платформі «Моя професія» – це допомога у визначенні з майбутньою професією. В Інтернеті можна самостійно пройти безоплатне комплексне тестування, виявити моральну, психологічну та практичну готовність учнів до свідомого вибору професії. Спілкування було наповнене жвавою та пізнавальною інформацією.

Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського ОЦЗ