Смачно поїсти любить кожен, значить, вмілий кухар без роботи ніколи не залишиться. Сьогодні майстри сковорідок і каструль затребувані на ринку праці, як ніхто інший.

  У Дежавному професійно-технічному навчальному закладі «Луцьке вище професійне училище» фахівці служби зайнятості організували зустріч роботодавців із студентами третього курсу, майбутніми кухарями, які в жовтні місяці цього року будуть проходити виробничу практику.

  Заступник директора Луцького міського центру зайнятості Ірина Гурська привітала студентів з новим навчальним роком, побажала успіхів у здобутті знань. Підтримала  студентів у правильному виборі професії, позаяк сьогодні на ринку праці Луцька понад 80 вакансій кухарів. Спектр вибору закладу для роботи дуже різноманітний. Ірина Гурська на зустрічі представила 6 роботодавців.

  Представник роботодавця ПП «ТД «Салют» – начальник відділу управлінням персоналу Світлана Нагорна – ознайомила присутніх з умовами праці, наданням соціальних гарантій, кар’єрним ростом та режимом  роботи. Запропонувала студентам проходження практики в мережах магазинів «Салют» Луцька.

 Заступник директора з управління персоналом ТзОВ «Велнес груп» Юлія Фещук презентувала підприємство та запросила студентів на проходження виробничої практики з перспективою майбутнього працевлаштування на посаду кухар в культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті».

 Директор ТзОВ «Брама-світ» Вікторія Бондаровська розповіла третьокурсникам та присутнім про заклад, умови праці, гідну заробітну плату, запропонувала гнучкий графік роботи. У себе в команді роботодавець хоче бачити активних молодих людей, які бажають працювати в молодому дружньому колективі.

 Представники дошкільних навчальних закладів Ірина Пугач та Людмила Ліщук цікаво розповіли про особливості та відповідальність роботи кухаря в дитячих садочках.

 На зустрічі панувала невимушена атмосфера, яка проходила в формі діалогу. Майбутні кухарі активно задавали питання щодо умов проходження виробничої практики.

 Своєю чергою фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з послугами служби зайнятості та інноваціями, які пропонуються пошукачам роботи. Після заходу студенти мали можливість ознайомитись з актуальними вакансіями.  

 Побажаємо учасникам заходу швидкого підбору персоналу та вдалого старту студентам для побудови успішної  професійної кар’єри.

Л. Іщик, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Луцького МЦЗ