До Луцького міського центру зайнятості завітали  учні 9-го класу Луцької ЗОШ №19.

    Фахівці служби зайнятості ознайомили школярів із професіями, що користуються попитом на сучасному ринку праці. Детально розповіли про формулу правильного вибору професій та помилки, які можуть трапитись при виборі професійного майбутнього.

    Кожна професія висуває певні вимоги до людини. Одні – вимагають фізичної сили й спритності, інші – інтелектуальних здібностей і акуратності, ще інші – комунікабельності та стриманості.

    Для визначення схильності до того чи іншого виду діяльності дев’ятикласники пройшли тестування на професію. Школярі охоче відповідали на запитання, що дало можливість, враховуючи фактори особистості, визначити їх професійні можливості. Учням продемонстровано профорієнтаційні анімаційні відеоролики.

    Щоб правильно обрати професію потрібно прислухатись до своїх побажань, врахувати результати тестуваня, взяти до уваги поради батьків та вчителів. Поряд з батьками та вчителями, допомогти юнакам і дівчатам розібратися у різноманітті професій та зробити правильний свідомий вибір – покликані працівники служби зайнятості.

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юлія Харічкова, начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості