Сьогодні, 15 березня, на базі приватного сільськогосподарського підприємства «Імені Шевченка»  шістнадцятеро безробітних склали іспит і отримали свідоцтво про здобуття категорії А-2 за спеціальністю тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. За теоретичною та практичною частинами екзамену спостерігали керівник сільгосппідприємства Андрій Турак, директор Волинського обласного центру зайнятості (ВОЦЗ) Роман Романюк, керівники профільних відділів ВОЦЗ Раїса Мельник та Оксана Меріда. Директор Волинського обласного учбового центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК Ростислав Войтюк відзначив рівень перепідготовки  безробітних «на відмінно».

Роман Романюк у привітанні зазначив:

– Сьогодні служба зайнятості – це сучасна структура, яка спільно із роботодавцем та навчальним закладом допомогла вам підвищити й здобути документ. На сьогодні документі – то підтвердження вашого професійного рівня. Ви отримала знання для хорошої роботи, від якої матимете гідну винагороду.  

До слова, підвищити кваліфікаційний рівень безробітні погодилися завдяки тісній співпраці із Горохівською районною філією ВОЦЗ. Відтепер аграрії регіону отримали висококваліфікованих робітників, які у «гарячий» період весняно-польових робіт працюватимуть на сучасній техніці.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ