Задля попередження та інформування про негативні явища, пов’язані з торгівлею людьми, в Маневицькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

  Захід провели за участю представника Маневицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Л. Лісовецькою, провідного спеціаліста Маневицького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Волинській області Т. Цьопух та начальника Маневицького бюро правової допомоги Н. Зорею. 

  Провідний фахівець з профорієнтації  Ганна Ліщук поінформувала присутніх про стан  ринку праці району та послуги, які надає служба зайнятості.

  Учасники отримали інформацію про стан трудової міграції в Україні, її переваги й ризики.  Також слухачів ознайомили з видами торгівлі людьми та якими шляхами особи можуть потрапити до такої ситуації, проблемою дитячої найманої праці і її формами.

  Звернули увагу присутніх на основні ризики нелегальної трудової міграції, порушення прав людини, руйнування родинних стосунків, примусова праця, торгівля людьми. Саме молодь, діти, жінки – найбільш уразливі категорії.

  Спеціалісти відповіли на низку запитань, які цікавили учасників заходу, а також роздали їм інформаційні та методичні матеріали, у яких викладені основні аспекти протидії торгівлі людьми та зазначені контакти державних установ і громадських організацій, що опікуються постраждалими від торгівлі людьми та переглянули інформаційний фільм.

Маневицька районна філія Волинського ОЦЗ