Професійне самовизначення ─ це складний динамічний процес  орієнтації особистості у професійно-трудовому середовищі, розвитку та самореалізації духовних і фізичних можливостей, формування адекватних професійний намірів і планів, реалістичного образу себе, як професіонала.

Задля надання молоді актуальної інформації щодо професій, які користуються попитом на ринку праці, провідний фахівець з профорієнтації Камінь-Каширської районної філії Волинського ОЦЗ відвідала загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня села Воєгоща та опорний навчальний заклад – загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Пнівне».

Школярів детально поінформували про послуги, які надає служба зайнятості,  особливості працевлаштування молоді та можливості навчання за професіями, що користуються попитом на ринку праці.  Діти дізналися, як правильно зробити професійний вибір, враховуючи свої здібності, нахили та інтереси.

Сподіваємось, що такі заходи спонукатимуть молодь ще раз замислитись над  власними вимогами і очікуваннями від майбутньої професії, оскільки професійне самовизначення особистості пов’язане з її уявленням про майбутнє. Важливим показником професійної перспективи, її реалізації стає зв’язок життєвих і професійних очікувань, ціннісних орієнтацій і життєвої мети з професійними планами, здатність пов’язати їх з актуальною життєвою ситуацією.

Провідний фахівець з профорієнтації  Т. Стоцька