У рамках співпраці районної служби зайнятості з Центром кар’єри Камінь-Каширського ВПУ, відбувся ярмарок вакансій для випускників за професією «електрогазозварник», участь в якій взяли представники роботодавців 5-ти підприємств району, педагогічні працівники училища та спеціалісти служби зайнятості.

Директор Камінь-Каширської районної філії Лілія Дзямко зазначила, що служба зайнятості  сьогодні – це, направду, сучасна сервісна структура, яка не лише виплачує допомогу по безробіттю і ставить на облік, а працює, в першу чергу, надаючи високоефективні послуги тим, хто шукає роботу і тим, хто потребує кваліфікованих працівників. Під час ярмарку, шукачі роботи, змогли поспілкуватися із роботодавцями, ознайомитися із базою вакансій служби зайнятості не тільки району, а й усієї країни. Окрім того, фахівець служби зайнятості може надати консультації, допоможе скласти резюме та  проводе профорієнтаційні тестування.

Перед учнями виступили головний інженер ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» В. Шептур та в.о. головного інженера ДП «Камінь-Каширське лісове господарство М. Козак, які розповіли про  виробничі плани підприємств, наявність вакансій за тією чи іншою професією, умовами праці, соціальні гарантіями на заводах та виплату заробітної плати, а також, запросили до себе відповідальних студентів, які прагнуть стати професіоналами.

Майстер групи В. Соловей зазначив, що ярмарки вакансій – це шанс для учнів поспілкуватися з роботодавцями, знайти першу роботу, а для роботодавців – підібрати у поміч кваліфікований персонал.

 

В.Магардичан, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Камінь-Каширської філії ВОЦЗ