Завдяки співпраці влади, служби зайнятості та роботодавців до громадських та інших робіт тимчасового характеру у Локачинському районі,  з початку  2018 року вже залучено 38  пошукачів роботи.  Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт.

Щоб вирішити  питання  тимчасової  зайнятості безробітних, фахівці Локачинської районної  філії Волинського обласного центру зайнятості  організовують інформаційні та  консультаційні  семінари, зустрічі з роботодавцями. Зокрема,  вже не перший рік, активно долучаються до організації цих робіт: Затурцівська ОТГ, Війницька, Заячицівська, Крухиничівська, Кисилинська, Марковичівська, Озютичівська, Старозагорівська та Холопичівська  сільські ради.

Так, нещодавно,  на  території  Кисилинської сільської ради відбулася виїзна зустріч з сільським головою Галиною Віннік та головним бухгалтером Тамарою Величко щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

 Учасниками заходу стали в.о. директора  Локачинської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Яцюк та фахівець з питань зайнятості 1-ї категорії відділу надання соціальних послуг Раїса Грицюк. Спеціалісти служби зайнятості розповіли присутнім про спектр послуг, які надає служба зайнятості. Однією з них є залучення безробітних до суспільно-корисних  громадських та інших робіт тимчасового характеру, зокрема, впорядкування та облаштування місць поховань, братських могил, меморіалів та об’єктів, що увічнюють пам’ять про полеглих у битвах за перемогу у Великій Вітчизняній війні, заповідників, пам’яток історії, культури та інших.

Підчас зустрічі присутні обговорили питання фінансування та необхідність залучення коштів для оплати громадських робіт на паритетних умовах. Фахівцями відділу надання соціальних провели відповідну роботу з підбору безробітних на громадські та інші роботи тимчасового характеру. Як   результат – на посаду робітника  з   благоустрою  в  Кисилинську сільську  раду, в рамках громадських робіт, направлено 2-х осіб.

Фахівець з питань зайнятості 1 категорії відділу надання соціальних послуг Локачинського  районного центру  зайнятості Р. Грицюк.