Сьогодні, коли виробництво в Україні відроджується та значно зростає попит на робітничі професії, служба зайнятості докладає максимум зусиль, аби випускники загальноосвітніх шкіл робили професійний вибір усвідомлено, здобували актуальні професії на ринку праці та не поповнювали лави безробітних. Саме тому, фахівці служби проводять для учнів загальноосвітніх шкіл багато профорієнтаційних заходів.

З ініціативи спеціалістів Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості для учнів Павлівського ліцею, організовали професіографічну екскурсію на ТзОВ «Старий Порицьк» – у цех виготовлення сиру. Це господарство має два основні напрямки роботи: молочне тваринництво та рослинництво. Завдяки впровадженню на підприємстві сучасних технологій та суворому контролю на усіх етапах виробництва, досягнуто найвищих показників якості продукції. Відтепер ТОВ «Старий Порицьк» тішить органічним сиром своїх споживачів з невеличкої сироварні. Використання традиційних рецептур забезпечує відмінний смак продукту.

Завідувач виробництвом Андрій Обштир провів для учнів екскурсію виробництвом, ознайомивши молодь з виробничими процесами виготовлення сиру. Школярі на власні очі побачили низку технологічних процесів. Продукція компанії користується великим попитом на Волині та навіть далеко за межами регіону. Юнаки та дівчата побачили як працюють сировари, маслороби, оператори виробничої дільниці, а також поласували сирами «Чедер», «Швейцарія», «Старопорицький», «Сологуні», «Бринза», «Качота».

Фахівець з профорієнтації порадила дітям не боятися після школи опановувати робітничі професії, адже кваліфікованого робітника завжди цінують і ніколи не залишать без місця праці.

Дякуємо за сприяння в організації профорієнтаційної екскурсії керівництву ТзОВ «Старий Порицьк» Миколі Юсковцю, директору Павлівського ліцею Анатолію Павловичу та класному керівнику 8-го класу Оксані Секунді.

Алла Мадяр,провідний фахівець з профорієнтації Іваничівської районної філії ВОЦЗ