Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Луцької районної філії Волинського ОЦЗ Наталія Дорофей провела профорієнтаційний урок для учнів 9-11 класів на тему: «Урок реального трудового життя» у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів у с. Піддубці.

Сьогоднішнім учням все частіше замислюються, а ким вони стануть у майбутньому? І хай поки що це лише мрії, однак діти знають, що треба вчитися уже зараз, щоб у майбутньому отримати омріяну професію, яка б не лише була до душі, а й дозволяла прогодувати себе та свої родини. Важливі питання цікавили школярів під час співбесіди. Дітей ознайомили з барометром професій, формулою «Хочу» – «Можу» – «Треба».
 Під час уроку зі школярами обговорили поняття «ринок праці», успішні дії на ньому, що у майбутньому вплине на реалізацію професійних намірів молодих людей.
Фахівець наголосила учням про те, що обираючи фах, потрібно пам’ятати про свідомий вибір професії з врахуванням своїх нахилів та здібностей, стану здоров’я й інтересів.
Школярам сподобався урок, вони активно влилися в розмову, тому є надія, що ця інформація стане їм у нагоді при виборі професійного шляху. 

 

Мар’яна Шелест, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Луцької районної філії Волинського ОЦЗ