З 1 липня 2022 року держава започаткувала систему грантів та мікрогрантів для українських підприємців «єРобота». Її мета – підтримка малого та середнього бізнесу.

Так, аби розпочати або розширити вже існуючий бізнес, потрібно: скласти бізнес-план, подати необхідний пакет документів, захистити бізнес-план, отримати рішення. Якщо воно позитивне – відкрити спеціальний рахунок та отримати кошти. Грант дається на 3 роки. Кожен грантоотримувач, залежно від кількості новостворених робочих місць, може отримати від 50-ти до 250-ти тисяч гривень. Для ветеранів та членів їх сімей ці суми коливаються від 250-ти тис. грн до 1 000 000 млн гривень.

За час дії проєкту в області розширили вже існуючий бізнес 136 осіб, 48 – започаткували власну справу. Що ж до напрямків діяльності, то грантові кошти спрямували на:

- відкриття кав’ярні;

- станції технічного обслуговування автомобілів;

- магазини продовольчих товарів;

- виготовлення швейних виробів;

- стоматологічну практику;

- фаст-фуд;

- виробництво заморожених напівфабрикатів;

- салон краси, барбершоп;

- сімейну молочну ферму;

- виготовлення виробів з металу;

- пекарню, кондитерську

Отримати (мікро-) грант можуть підприємці, діючі ФОПи або юридичні особи. Отримані кошти можуть використати на закупівлю обладнання, сировини, оплату оренди, послуг з маркетингу, лізинг та франшизу.

Більш детальну інформацію про (мікро-) гранти та порядок їх надання ви знайдете за посиланням http://surl.li/hamtz . Подати заявку на отримання грантів можна через портал Дія http://surl.li/dfkqx .

Окрім того, ви завжди можете отримати консультацію наших фахівців, зателефонувавши на гарячі лінії – (066) 353-74-95, (068) 063-42-15.

Ми завжди на зв’язку у соціальних мережах:

Фейсбук https://www.facebook.com/vocz300

Інстаграм: https://www.instagram.com/voldczgovua/

Телеграм: https://web.telegram.org/a/#-1261623481