1 червня в Ковельському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на військову службу в Збройні сили України.

У заході взяли участь військовослужбовці відділу комплектування в/ч А1008 старший солдат Ольга Діденко, в/ч А2892 головний сержант Іван Новосад міста Володимир-Волинський та старший сержант Володимир Погінець Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату міста Ковеля та запрошені безробітні.

Фахівець відділу активної підтримки Людмила Волчук розповіла присутнім про стан місцевого ринку праці, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості. Вона наголосила, що сьогодні служба в Збройних силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування з достойним рівнем оплати праці. Представники військової частини докладно розповіли шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу.

Такі заходи відбуваються у рамках співпраці центру зайнятості й об’єднаного військового комісаріату, тож сподіваємося, що вони допоможуть безробітним швидше працевлаштуватися, а Збройним силам – знайти кваліфіковані кадри.

Ковельський МРЦЗ