Під таким девізом в Кульчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся профорієнтаційний урок «Вибір майбутньої професії – моє майбутнє». В ньому взяли участь працівники Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості. Вся інформація, яку отримали школярі, мала інформаційний характер та спонукала майбутніх випускників до вибору професій з врахуванням власних вмінь та знань.

  Фахівці служби поспілкувалися з школярами задля виявлення і формування правильної мотивації до вибору професії, сприяли розвитку їх пізнавальної активності, самостійності. Також надали молоді актуальну інформації про професії, що користуються попитом на ринку праці. Під час зустрічі випускників ознайомили з профорієнтаційним консультуванням за методикою для підбору майбутньої професії. Присутні отримали роз’яснювальні матеріали, тестові методика, які допоможуть зорієнтуватись у світі професій та вибрати саме свою.

  В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!»  соціальний партнер Анна Сидько, начальник Турійського відділу бюро правової допомоги, обговорила з учнями тему «СТОПБУЛІНГ» та протидію неприємній свідомій поведінці однієї дитини чи групи дітей щодо іншої дитини, що супроводжується фізичним та психологічним тиском, за вчинення якого настає кримінальна відповідальність. 

О. Музика, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Турійської районної філії Волинського ОЦЗ