«Якщо ви вдало виберете працю

 і вкладете в неї свою душу,

то щастя саме вас знайде»

К. Ушинський

Все життя людини складається з виборів. Зробивши один вибір, ми відсікаємо безліч інших можливостей, тому кожного разу, як нам випадає щось обрати, ми повинні все ретельно зважити.

Вибір професії - один із найважливіших кроків у житті людини. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість - одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Аби скерувати школярів на правильний вибір, фахівці Локачинської районної філії Волинського обласного центру зайнятості проводять профорієнтаційні уроки. Такий захід відбувся у Заячицівській ЗОШ.

Разом із профорієнтатором учні розглянули фактори, що впливають на вибір професії, спробували вибудувати свій професійний вибір за формулою «Хочу – Можу – Треба», ознайомилися з переліком професій та навчальними центрами Державної служби зайнятості України. 

Завершуючи зустріч, фахівці служби зайнятості наголосили, що для того, щоб зрозуміти себе та своє покликання – віднайти своє професійне завтра, молоді потрібно працювати в цьому напрямку вже сьогодні, а Державна служба зайнятості за допомогою сучасних послуг та сервісів в цьому допоможе.

Марія Серединська, провідний фахівець з профорієнтації Локачинської районної філії Волинського ОЦЗ