Яка глибока думка закладена у словосполученні «вибір професії», скільки викликає вона емоцій і сподівань, породжує проблем! Це не просто вдало чи невдало ухвалене в юності рішення, це щаслива або розбита доля, активне, творче, радісне життя чи пасивне, байдуже сподівання.

  Вибір професії – один із найважливіших кроків у житті людини. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності – саме на таку думку прагнули підштовхнути школярів працівники Локачинської районної філії Волинського обласного центру зайнятості на профорієнтаційних уроках, які нещодавно відбулися у Линівській та Коритненських загальноосвітніх школах.

  Разом з профорієнтатором учні розглянули фактори, що впливають на вибір професії, спробували вибудувати свій вибір за формулою «Хочу» – «Можу – «Треба», ознайомилися з переліком професій та навчальними центрами ДСЗУ. 

  Завершуючи зустріч, фахівці служби занятості наголосили, що для того, щоб дійсно зрозуміти себе та своє покликання – віднайти своє професійне завтра, молоді потрібно працювати в цьому напрямку вже сьогодні, а державна служба зайнятості за допомогою сучасних послуг та сервісів у цьому допоможе.

М. Серединська, провідний фахівець з профорієнтації Локачинської районної філії Волинського ОЦЗ