13 квітня у Любешівському технічному коледжі Луцького національного технічного університету відбувся семінар на тему: «Підготовка резюме».

Учасниками семінару стали студенти третього курсу, які навчаються за спеціальністю «Бухгалтерський облік» та психолог коледжу Ольга Матвіюк.

Профорієнтатор районної філії Волинського обласного центру зайнятості Діана Петрик ознайомила учасників з видами резюме, його структурою та основними вимогами до його написання. Звернула увагу на шляхи його використання: під час співбесіди з роботодавцями як самопрезентацію, використання у телефонній бесіді, скай-співбесіді, а також активно розсилати на вакансії роботодавців.

Учасники семінару ознайомились із запропонованими прикладами резюме та проаналізували типові помилки при його написанні, відпрацювали навички правильного складання резюме, підготували стислу позитивну інформацію про свої професійні якості.

Усі студенти мали можливість продемонструвати свої професійні якості та отримали індивідуальну допомогу у написанні власного резюме.

Профорієнтатор Діана Петрик разом із психологом Ольгою Матвіюк радила студентській молоді вже розпочати пошук роботи та зрозуміти, що роботодавці цінять в першу чергу професіоналізм, вітають активність та наполегливість в роботі. 

Семінар проходив з активним спілкуванням учасників між собою.

На фото: під час  семінару

Любешівська районна філія Волинського ОЦЗ