Вибір  професії – один із головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Відавши перевагу певному фаху, залежить задоволення людини своєю долею.

Завдання профорієнтаційної роботи Луцького міського центру зайнятості з учнями – підготовка їх до свідомого вибору професії.

Для формування в учнівської молоді реального погляду на вибір фаху, мотивації до вибору актуальних на ринку праці професій, 30 березня у Луцькому міському центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний урок для одинадцятикласників Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №3 Луцької міської ради».

Майбутні випускники дізналися формулу правильного вибору професій «Хочу» – «Можу» – «Треба». Де складова «Хочу» – це бажання та нахили особистості, «Можу» – знання, здібності, психологічні особливості, стан здоров’я, «Треба» – попит на обрану професію.

Учні пройшли експрес-тестування на професію та отримали результати, які підтвердили обраний попередньо фах.

Випускники переглянули профорієнтаційні відеоролики про те, як їх однолітки обирають собі професію, на що звертають увагу, чим аргументують правильність свого рішення.

Варто відзначити, що задля здійснення ефективної профорієнтаційної роботи Луцького міського центру зайнятості серед учнівської молоді у закладах освіти міста систематично проводяться заходи, які їм допомагають у професійному самовизначенні.

Луцький міський центр зайнятості