Задля усвідомлення соціальної ролі при виборі професії, розуміння учнями зв'язку вибору професії із загальною проблемою прискорення соціально-економічного розвитку країни, підвищенням продуктивності праці, забезпеченням усіх галузей народного господарства стабільними кадрами, які здатні своєю діяльністю розвивати ринкову інфраструктуру, фахівці з профорієнтації Ковельського міськрайонного центру зайнятості радо відкрили двері для учнів 9 класу Дубівської опорної школи.

    Основні завдання спеціалістів центру зайнятості: допомогти молоді зорієнтуватися у широкому та різноманітному світі професій, націлити їх на свідомий вибір професійної діяльності відповідно до своїх бажань, нахилів та здібностей, ознайомити з вимогами сучасного ринку праці.

    Школярі з великим задоволенням брали участь у профорієнтаційному тестуванні, вікторинах та іграх, демонстрували свої вміння й знання у світі професій, ділилися мріями та прагненнями щодо реалізації себе у певній професійній діяльності.

    На завершення учням організували екскурсію центром зайнятості та презентували додаткові можливості тестування за допомогою програми «Профконсультант». 26 школярів протестувалися. Впевнені, що інформація, яку діти отримали під час заходу, допоможе їм задуматись над важливістю свідомого вибору професійної діяльності та допоможе знайти свою стежину у житті! Адже сьогодні безмежний світ професій – весь для них!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Людмила  Волчук, провідний фахівець з профорієнтації Ковельського МРЦЗ