Після будь-якої перерви в роботі людина вимушена правильно зорієнтуватися та адаптуватися до сучасного ринку праці, пристосуватися до вимог, які ставить роботодавець. На шляху працевлаштування найскладніше завдання – скласти позитивне враження на працедавця під час співбесіди, тому що саме воно є вирішальним етапом на шляху отримання бажаної вакансії. Як грамотно підготуватися до співбесіди, пройти її результативно та отримати гідну роботу? Саме ці питання розглядали на семінарі з техніки пошуку роботи «Співбесіда з роботодавцем». Захід провели для безробітних громадян, які перебувають на обліку у Камінь-Каширській районної філії Волинського обласного  центру зайнятості.

  Фахівці центру зайнятості ознайомили учасників із головними правилами поведінки під час співбесіди, спільно розглянули найпоширеніший набір фраз, які часто використовують у співбесіді та підготувались давати на них правильні відповіді. Акцентували увагу на типових помилках та дали поради, як їх уникнути. Також учасники розглянули питання ефективного використання різних шляхів пошуку роботи, спілкування з роботодавцем по телефону, правильної поведінки під час особистої зустрічі. Безробітні ознайомилися з перевагами skype-співбесіди, як одного з сучасних методів спілкування з роботодавцем.

  На завершення вирішили, що нові знання та навички, отримані під час семінару, допоможуть кожному учаснику продумати власну модель поведінки з роботодавцем, впевненіше почуватися і адаптуватись до ситуації на співбесіді.

 

Т. Стоцька, провідний фахівець з профорієнтації Камінь-Каширської районної філії Волинського ОЦЗ