7 листопада у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі в рамках роботи  «Центру розвитку кар’єри» відбулася презентація Патрульної поліції, на яку запросили інспектора роти №2 батальойону Управління патрульної поліції у Волинській області лейтенант Юлія Гірдвіліс.

  Мета зустрічі – орієнтація студентів-випускників навчального закладу на службу в патрульній поліції.

 Пані Юлія розповіла студентам про умови набору та можливість проходження служби в патрульній поліції, вимоги до кандидата, розмір заробітної  плати та можливість кар’єрного зростання.

 Процес відбору кандидатів проходить у декілька етапів: проходження тестування, медичне обстеження, перевірка рівня фізичної підготовки, тестування особистісних характеристик, а також співбесіда. Після завершення конкурсу формується рейтинг кандидатів, які успішно пройшли всі етапи. Найкращі кандидати за рейтингом приймаються на службу до поліції та направляються на первинну професійну підготовку.

  Особливо зацікавила присутніх інформація про можливість та умови вступу випускників коледжу до вищих навчальних закладів за напрямками підготовки, які дають можливість працевлаштуватися в поліцію.

  Позатим офіційна зустріч переросла у невимушену бесіду, де кожен міг запитати та отримати вичерпну відповідь. Юлія Гірдвіліс поділилася власним досвідом роботи у службі патрульної поліції та враженнями від навчання в селі Сокиричі Ківерцівського району.

  На завершення зустрічі учасники отримали презентаційні буклети з необхідною інформацією.

Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського ОЦЗ