Нещодавно в Іваничівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар за сприянням тренінгової компанії «Вектор успіху» для молодих шукачів роботи задля мотивування до особистісного розвитку, аби бути успішним.

   Під час заходу тренер кожному приділила увагу, зазначивши, що особистість починає формуватися з першого дня народження. На цей процес впливає морально-психологічна атмосфера в родині, стиль та характер виховання, спосіб життя дитини. Величезний вплив на розвиток особистості має школа, виш. Особистість продовжує формуватися і розвиватися у трудовому колективі. Самовиховання завжди відіграє величезну роль у формуванні характеру людини. Кожен мав можливість побачити себе в типовому портреті, який відповідає різним темпераментам: холерик, сангвінік, флегматик та меланхолік. Діагностика на темперамент допомогла учасникам побачити себе з тієї сторони, з якої їх бачать навколишні.

А. Мадяр, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг  Іваничівської районної філії Волинського ОЦЗ