10 квітня у Волинському обласному центрі зайнятості відбулося навчання спеціалістів з організації профнавчання базових центрів зайнятості та районних філій Волинського ОЦЗ.

Провідний інспектор з питань запобігання та виявлення корупції Волинського обласного центру зайнятості Ігор Лещенко розповів фахівцям про поняття конфлікту інтересів та шляхи його вирішення. Навчальна мета полягала у формуванні у працівників центрів зайнятості та районних філій Волинського ОЦЗ правової свідомості щодо антикорупційного законодавства України, особистої відповідальності за дотримання норм Закону України «Про запобігання корупції».

Під час заняття для формування чіткого розуміння змісту інституту запобігання та врегулювання конфлікту інтересів обговорили питання щодо законодавчого поняття конфлікту інтересів, його види, шляхи запобігання та методи врегулювання.

Розглянули практичні дії працівників центрів зайнятості та районних філій Волинського ОЦЗ у випадку виникнення потенційного та реального конфлікту інтересів.

Ігор Лещенко наголосив, що порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів відноситься до порушень, пов’язаних із корупцією, за яке законом встановлені відповідні види відповідальності: дисциплінарна, цивільно-правова та адміністративна.

Окрім того, під час заняття провели анкетування слухачів зі знання вимог законодавства у сфері запобігання корупції, розглянули практичні питання застосування антикорупційного законодавства, які можуть виникати в службовій діяльності цієї категорії працівників, знайдені відповіді на запитання, які виникли в процесі заняття.

Провідний інспектор з питань запобігання та виявлення корупції Волинського обласного центру зайнятості Ігор Лещенко